Bartın Valiliği
Bartın Valiliği
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü
Bartın Valiliği
Bartın Valiliği

Döner Sermaye Başvurusu

29 Mart 2018

Bakanlığımız Döner Sermaye İşletmesi gelirlerinin faturalandırılması amacıyla kullanılan Merkezi Fatura Yönetim Sistemi, Sayıştay Başkanlığı ve İç Denetim Birim Başkanlığının görüş ve önerileri ile güncellenerek 01.01.2017 tarihinden itibaren uygulanmaya alınmıştır. Sistem referans numarası alınarak ücret yatırma esasına yönelik kurgulandığı için vatandaşların Bakanlığımız Döner Sermaye İşletmesi hesabına ücret yatırırken mağdur olmamaları amacıyla İl Müdürlüğümüze gelmeden telefon, e-posta ve faks yoluyla referans numarası verilmesi yönünde gerekli hassasiyet tarafımızca gösterilmektedir.

Yine sistemde güncellemeler yapılmış olup telefon, e-posta ve faks haricinde internet adresinden (https://basvuru.csb.gov.tr/) referans numarası alınabileceği gibi e-devlet kapısı (https://www.turkiye.gov.tr/) üzerinden de referans numarası alınabilecektir.

Ayrıca alınan referans numaraları kullanılarak Bankalararası Kart Merkezi (BKM) aracılığıyla banka hesabı ve kredi kartı ile ödeme yapılabilecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.Facebook’ta Paylaş Twitter’da Paylaş Google Plus’da Paylaş Yazdır