Bartın Valiliği
Bartın Valiliği
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü
Bartın Valiliği
Bartın Valiliği

Müdürlüğümüze Ziyaret

22 Nisan 2014
Müdürlüğümüze Ziyaret

 

 

  

 

 

 

22/04/2014 tarihinde;
Bartın Belediye Başkanı Sayın Cemal AKIN ile MHP İl Başkanı Sayın Sezai BİLGİN, Müdürlüğümüzü ziyaret ettiler.

 

28/03/2014 tarihinde;
İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdür Yardımcısı Sayın Cengiz KARABULAK ile İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde görev yapan İdari ve Mali İşler Şube Müdürü Sayın Ali Kemal CÖHCE ve Gıda ve Yem Şube Müdürü Sayın Aytekin YILDIRIM, İl Müdürümüz Sayın Ali ÖZCAN'ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.

 

24/03/2014 tarihinde;
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Ali ÖZDEMİR, Müdürlüğümüzü ziyaret ederek İl Müdürümüz Sayın Ali ÖZCAN'a yeni görevinde başarılar diledi.

 

21/03/2014 tarihinde;
Bartın Şehit ve Gazi İşlemleri Şube Müdürü Sayın Şükrü ÇELİKOĞLU, Sosyal Etüt Şube Müdürü Sayın Mehmet Ali ULUS ve İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü Sayın Ahmet KUTLUHAN, İl Müdürümüz Sayın Ali ÖZCAN'ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.

 

14/03/2014 tarihinde;
İl Kültür ve Turizm Müdürü Sayın Fuat DURSUN ile Meteoroloji Müdürü Sayın Ahmet GEDİK Müdürlüğümüzü ziyaret ederek İl Müdürümüze yeni görevinde başarılar dilediler.

 

11/03/2014 tarihinde;
Bartın Askerlik Şubesi Başkanı Sayın Fatih SARIKAYA ile Askerlik Şube Personeli Sayın Ünal DURMUŞ Müdürlüğümüzü ziyaret ederek İl Müdürümüze yeni görevinde başarılar dilediler.

 

07/03/2014 tarihinde;
İl Defterdarı Sayın Ali SAĞLAM, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Sayın Abdulsetter BAYRAM ve İl Sağlık Müdürü Sayın Dr. Dursun KOÇ, İl Müdürümüz Sayın Ali ÖZCAN'ı makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar dilediler.


 

Facebook’ta Paylaş Twitter’da Paylaş Google Plus’da Paylaş Yazdır